Yaşadığınızın Farkında mısınız?

'Eğitim & Seminer' forumunda Antalya tarafından 5 Ağustos 2015 tarihinde açılan konu

 1. Antalya

  Antalya Antalya Bilgi Merkezi Site Yetkilisi

  Farkındalık ve Mutluluk; Neden bu iki kavram ve neden özdeşlikle ele alınmaktadır, kişi kendi gerçeğinin ve varlığının kendine dönük ve dışarıya dönük iki yüzünün tamamlayıcısı olduğunda varlığının idrakine yönelik olarak somut bir gerçeklik anlayışına ulaşmaktadır.Bu gerçeklik bizlerin hayat içindeki davranış ve duygu-durum oluşumlarımız da kendimize ve çevremizde yansıttığımız,çevremizin de bizimle özleştirdiği bir durum ortaya çıkarır.

  antalya-seminerleri.jpg

  Tüm davranışlarımızın olumlu veya olumsuz geri bildirim almaları davranış sonrasında azaltılır veya pekiştirilen sonuçları doğurur.Günlük yaşamın içindeki bu geri bildirimler bizi mutlu ve mutsuz olarak tanımlamamıza neden olan durumlar yaratır. Farkındalık ve mutluluk kavramlarının önemi ve ayrılmazlığı bu nedenle önem kazanır.

  Yaşadığınızın, işinizin, çevrenizin farkında mısınız?
  Mutlu musunuz? Mutlu olamıyor musunuz?


  İşte hayatımızın en önemli konuları bu soruların cevaplarında. Mutluluğun size gelmesini beklemeyin çünkü hiç bir zaman mutluluk size gelmeyecektir. Çünkü mutlu olmak için bazı uygulamalar vardır, siz bu uygulamaları önemsemezseniz mutluluk hiç bir zaman sizinle olmayacaktır.

  Hayatınızda değişim ve dönüm noktası oluşturmak istiyor iseniz seminerimizi kaçırmayın. Dr.Bahadır Onuk sunacağı seminerimize her yaştan kişiler katılabilir.

  09/08/2015 Tarihinde Saat: 14:00 de DR. Bahadır Onuk'un sunacağı Farkındalık ve Mutluluk seminerine katılarak mutluluk kavramını daha etkin yaşayabilir, seminer sonunda şimdiye kadar biz neden mutlu olamadık sorusunu kendinize sorabilirsiniz.

  Seminer hakkında bilgi ve rezervasyon almak için; 0 533 317 56 19 arayabilirsiniz.
  Seminerin yapılacağı yer; Meltem Mahallesi Muratpaşa Antalya
   
  Son düzenleme: 6 Ağustos 2015

Bu Sayfayı Paylaş