Sibel Can, Diyarbakır'dan kız kaçırdı!

'Magazin Haberleri' forumunda Antalya tarafından 31 Mart 2015 tarihinde açılan konu

 1. Antalya

  Antalya Antalya Bilgi Merkezi Site Yetkilisi

  Sibel Can, onu televizyonda gördü. O kadar çok fazla etkilendi ki doğru Diyarbakıra gitti! Genç kızı kolundan tuttuğu gibi İstanbula getirdi. Ünlü ses sanatçısı Sibel Can, bir televizyon kanalında ses yarışmasına dahil olan ve nihayet dokuz 'a kalan Mutlu Kaya için Diyarbakır'ın Ergani ilçesine geldi.Fantezi ve sanat müziği yorumcusu Sibel Can, bir televizyon kanalında ses yarışmasına dahil olan ve başarı sağlayarak nihayet dokuz 'a kalan Mutlu Kaya'yı okulunda ziyaret etti.

  sibel-can-diyarbakir-dan-kiz-kacirdi.jpg

  İnkılap Ortaokulu'nun kantine gelen şöhretli sanatçı Can'ı karşılarında gören öğrenciler, şaşkınlıklarını gizleyemedi. Kantinde Mutlu Kaya ile bir araya gelen Can, onunla bir zaman sohbet ettikten akabinde Kaya'nın annesi Hanım Kaya'yı da Fatih Mahallesi'ndeki evinde ziyaret etti. Mutlu Kaya'nın annesi ile bir zaman konuşan şöhretli sanatçı Sibel Can, "Artık kızınız bana ait. O gerçekten çok büyük bir kabiliyet .

  Mutlu'yu ilk dinlediğimde işte budur dedirten bir ses ile karşılaştım. Ona sahip çıkarak elimden gelen tüm desteği sunacağım" diye belirtti . Ünlü sanatçı daha akabinde ziyaretin ardından Mutlu Kaya'yı yanına alarak İstanbul'a devinim etti.

  Kaynak: İHA
   

Bu Sayfayı Paylaş