Seri ilanımı nasıl eklerim?

'Seri İlanlar' forumunda Antalya tarafından 6 Temmuz 2015 tarihinde açılan konu

 1. Antalya

  Antalya Antalya Bilgi Merkezi Site Yetkilisi

  Seri ilan kategorisinde ilan yayınlamak için öncelikle kayıtlı kullanıcımız olmanız gerekmektedir. Kayıt olma seçeneği 3 çeşittir. Bunlardan ilki e-posta adresi ile kayıt olma, ikinci seçenek Google+ veya Facebook profil hesabı ile kayıt olma (Google+ ve Facebook profili ile kayıt işlemini tamamlar iseniz google+ daki veya facebook hesabınız açıkken antalya ajanda sitesine giriş yapmanız durumunda kullanıcı adı ve parola sormayacak kullanıcı adım ve parolam nedir diyerek sorun yaşamayacaksınız) Sahte E-posta hesapları ile kayıt olmayı denemeyin onaylanmadan üyeliğiniz silinecektir. Bu konuda hassas olduğumuzu bilmenizi isteriz.

  1743_8.jpg
  (İlanda resim kullanmak istiyorsanız buraya gelecek şekilde yerleşim yapınız)

  İlan Ekleme İşlemi Nasıl Olacak?

  Kayıt işlemini tamamladıktan sonra seri ilan bölümünün hangi kategorisinde ilan yayınlayacaksanız o kategoriye giriş yaptığınızda YENİ KONU AÇ seçeneğini göreceksiniz. Yeni Konu Aç butonundan giriş yaparak ilanınızı kolayca ekleyebilirsiniz. Her konu açılımında ANKET bölümü vardır bu bölümleri doldurmak zorunda değilsiniz boş bırakarak ilanınıza devam edebilirsiniz...

  Dikkat etmeniz gereken önemli husus dikkat çekici ve çok uzun olmayan bir konu başlığı ve en az 300 karakter olmak üzere konu yani ilan içeriği gereklidir. Bunların önemi ilanınızın verimi açısından önemlidir.

  Bu sayfada okuduğunuz içerik gibi dizayn ederseniz oldukça verim alırsınız. Kısa ve anlamsız yazılar yazmamaya özen gösteriniz. Aksi halde (ilan) konunuz silinecektir.

  Resim ekleme işlemi nasıl olacak?
  Yeni konu açtığınız sayfanın alt kısmında Dosya Yükle seçeneğini tıkladıktan sonra bilgisayarınızda bulunan 500 Kb dosya boyutunu geçmeyen bir resmi seçerek yükleme işlemini tamamlayacaksınız yerleştirme aşamasında ise çıkması gereken alana bir tık yaparak yüklenen resmin ön kısmında bulunan tam resim seçeneği ile resminiz istediğiniz yerde görünmüş olacaktır.

  Şimdi Seri İlan kategorilerini görüntülemek için buraya tıklayın

  Problem yaşadığınız durumlarda sitemizin sağ alt köşesinden canlı destek yardımı alabilirsiniz
   
  Son düzenleme: 3 Ağustos 2015

Bu Sayfayı Paylaş