Seçilenler Eğitim ve Danışmanlık Merkezi

'Eğitim' forumunda Antalya tarafından 1 Temmuz 2015 tarihinde açılan konu

1. Antalya

Antalya Antalya Bilgi Merkezi Site Yetkilisi

Seçilenler Eğitim Merkezi, 2014 yılında bilişim teknolojileri, kariyer eğitimleri, mesleki eğitimler ve yabancı dil eğitimleri alanında eğitim vermek amacıyla kurulmuştur. Temellerini istihdam ve verimlilik odaklı bir yapı üzerinde atmış ve verdiği eğitimlerle Türkiye’de yeni teknolojilere uyumlu bir eğitim sistemi oluşturmuştur.

secilenler eğitim merkezi.jpg

Seçilenler, sahip olduğu değerleri en güncel teknolojileri öğretmek, kursiyerlerini hayallerindeki mesleğe kavuşturmak, kariyer sahibi yapmak ve istihdama yönelik kaliteli iş gücüne katkıda bulunmak için kullanmıştır. Misyonu ve vizyonu ile örtüşen eğitim içeriklerine yatırım yaparak sektörde önemli bir ilerleme kaydetmiştir. Seçilenler Eğitim Merkezi, eğitim sektöründe öncü olmanın bilinciyle, kaliteye çok önem vermektedir.

Eğitimlerimiz : Bilişim eğitimleri, Kariyer Eğitimleri, İngilizce Eğitimi ve Turizm Çalışanları İçin Eğitimler

Liderlik Eğitimleri;
    Lider, emir vererek değil, yaptığı işlerle, örnek duruşu ve karizmasıyla kişi ve kitleleri etkileyebilen, hedefleri doğrultusunda insanları ikna edebilen ve yönlendirebilen kişidir.

Liderlikte, şüphesiz iletişim ve halkla ilişkiler kavramları büyük pay sahibidir.

Kurumumuzun vermekte olduğu Seçilenler Halkla İlişkiler & Lider Eğitimi sayesinde, siz de liderlik özelliklerinizi geliştirebilir, halkla ilişkiler alanında daha etkin bir düzeye erişebilirsiniz.

Seçilenler Eğitim Merkezi
    Adres; Tahıl Pazarı Mh. Adnan Menderes Blv. 470 Sk.
    K.Erkal İş Merkezi No:4 Kat:8/32 Muratpaşa / Antalya
    Telefon: 0 (242) 244 09 91 - 0 541 244 09 91
    Web: http://www.secilenler.com - E-Posta: info@secilenler.com

Son düzenleme: 2 Temmuz 2015
    Ozan Özaydın bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş