Joynet Antalya Şişme Oyun Parkları

'Eğlence' forumunda Antalya tarafından 25 Nisan 2015 tarihinde açılan konu

 1. Antalya

  Antalya Antalya Bilgi Merkezi Site Yetkilisi

  Kendi bünyemizde bulunan birçok farklı model ve seçenekler ile Akdeniz bölgesinde oteller, kurumlar ve acentalara hizmet veren firmamız, yetişkinler ve çocuklarımıza uygun oyun grupları ve aktivite ürünleri ile organizasyonlar, festivaller vb. birçok aktiviteler de şişme oyun parkı kiralama hizmeti vermektedir. Firmamız %100 yerli hammadde kullanılarak, CE ve ISO standartlarına uygun malzemeler ile üretim yapılan şişme oyun parkları kullanmaktadır.

  IMG_2192.jpg

  Aktivitelerde görevli personelin sigortaları firmamız tarafından yapılmaktadır.

  ANTALYA - Şişme oyun parkları çocukların güzel vakit geçirmelerini sağlamakla kalmaz, değişik modelleriyle yetişkinlerin de yarışmalar yapabileceği, bireysel yeteneklerini gösterebileceği eğlence aktivitelerinin yapılmasına olanak sağlar. Organizasyonlarınızın daha renkli ve eğlenceli bir hale bürünmesini sağlar.

  JOYNET şişme oyun parkları kiralamasında pratik, ekonomik ve en önemlisi güvenli bir çözüm sunar. Şişme oyun parklarının başında aktivite süresi boyunca şişme oyun parkının idaresi ve güvenliğinden sorumlu en az 2 görevli personel bulunur.

  Joynet 15 farkli şişme oyun parki , interaktif oyunu ve havuz oyunları ile Antalya , Kemer, Belek, Side, Manavgat bölgeleri başta olmak üzere tüm Türkiye'ye kiralama hizmeti vermektedir. Şişme Oyun Parkları, Şişme havuz oyunları, İnteraktif şişme oyunlar, 15 farklı şişme oyun ile kiralama hizmeti...


  JOYNET ŞİŞME OYUN AKTİVİTELERİ
  Meydan Kavağı Mahallesi 1574 Sokak Yerge Daran Sitesi A Blok D.12 Muratpaşa / Antalya
  Telefon: +90 (532) 332 74 22 * +90 (537) 352 63 59
  Web: www.joy-net.com E-Posta: info@joy-net.com


  EN UYGUN FİYAT - EN İYİ ÜRÜN EN - İYİ HİZMET
   
  Son düzenleme: 26 Nisan 2015

Bu Sayfayı Paylaş