İlk Türk Victorıa's Secret Mankeni Oldu

'Magazin Haberleri' forumunda Antalya tarafından 8 Nisan 2015 tarihinde açılan konu

 1. Antalya

  Antalya Antalya Bilgi Merkezi Site Yetkilisi

  Tesadüfen Keşfedilen Genç Kız, İlk Türk Victorıa's Secret Mankeni Oldu. Tesadüfen keşfedilen Antalyalı model Selin Yılar, melek olma hayali için New York'a kamp kurdu. Genç kız, sonunda hayaline kavuştu ve melek olmayı başardı.

  tesadufen-kesfedilen-genc-kiz-ilk-turk-victoria.jpg

  Tesadüfen keşfedilen Antalyalı model Selin Yılar, melek olma hayali için New York'a kamp kurdu. Düzenli olarak spor yapan,profesyonel diyetisyenlerin yardımıyla beslenen ve seçmeleri geçen Yılar, Victoria's Secret'ın provalarına çıkıyor.

  TESADÜFEN KEŞFEDİLMİŞTİ

  Victorıa's Secret defilesinde çıkmaya hazırlanan Selin Yılar, fiziğiyle ve güzelliğiyle uluslararası arenada ses getirmeye hazırlanıyor. Antalya'da keşfedilen ve şu anda New York'ta bulunan Yılar, hayatından çok memnun.

  MELEK OLAN İLK TÜRK MANKEN OLDU

  Dünyanın en bilindik iç çamaşırı markası olan Victoria's Secret defilesinde meleklerle yürümenin en büyük hayali olduğunu söyleyen Yılar, hedefinin ise modellik kariyerinde emin adımlarla yürümek olduğunu belirtiyor. Öte yandan güzel model Instagram'da paylaştığı fotoğraflarıyla da sosyal medya fenomeni olma yolunda ilerliyor.
   

Bu Sayfayı Paylaş