El emeği ürünlerinizi değerlendiriyoruz!

'El Emeği Ürünler' forumunda Antalya tarafından 5 Temmuz 2015 tarihinde açılan konu

 1. Antalya

  Antalya Antalya Bilgi Merkezi Site Yetkilisi

  Antalya ev kadınlarına müjde! Evden çalışma imkanı sağlayan el emeği ürün bölümünü açıldı. Ekonomik sıkıntılar içerisinde, evine kazanç sağlamak için göstermiş olduğunuz emek ve gayretler gözardı edilemez. Kadınlarımıza destek için aktif edilen el emeği bölümünden Antalya Ajanda'nın maddi beklentisi olmadığını yalnızca topluma ve ev kadınlarına yardımcı olmak amacı ile hazırlandığını bir kez daha hatırlatmak isteriz.

  el-emegi.jpg

  Bir kaç konuda bilgi aktarmanın sizi aydınlatmada etkisi olacağını düşünüyoruz.
  El emeği bölümü nasıl çalışacak ve kadınlarımıza nasıl destek olacak?

  Evinizde el becerilerinizle üreteceğiniz her türlü ürüne pazar araştırma ve oluşturma aşaması ajandamız tarafından yürütülecektir. Tüketici ve son kullanıcıya ulaşma imkanlarımız çerçevesinde sizlerin ürettiği ürünleri üretici kişiye yönlendirme yaparak kolay satış yapmanızı sağlayacağız.

  Önemli; Ürettiğiniz ürünlerin fiyatlandırması, pazarlığı, gönderimi, tahsilatı ve ürün teslimi tamamen üretici kişinin kendisine aittir. Antalya Ajanda üreten kadınlarımıza yalnızca alıcı bulma konusunda yardımcı olacak harici işlemlere müdahil olmayacaktır. Alışveriş esnasında doğabilecek sorunlar nedeni ile Antalya Ajanda ve yönetimi bu durumdan sorumlu olmayacaktır. Amacımız ajanda alt yapısını kullanarak boş zamanlarınızı değerlendirmek ve evinize katkı sağlamanıza yardımcı olmaktır.

  El emeği bölümünde neler hazırlayıp satabileceğinizi ve nasıl kullanacağınızı konusunda Ajanda ekimiz yol gösterecektir. Sitemizin sağ alt köşesinden canlı destek ekibimizle irtibata geçerek yardım alabilir veya 0 850 840 8407 numaralı destek hattımızı arayabilirsiniz.
   
  Son düzenleme: 6 Temmuz 2015

Bu Sayfayı Paylaş