Ekonomi sınıfına en iyi hizmet THY'den

'Şirket Haberleri' forumunda Antalya tarafından 5 Mayıs 2015 tarihinde açılan konu

 1. Antalya

  Antalya Antalya Bilgi Merkezi Site Yetkilisi

  ABD menşeli "The Daily Meal", ekonomi sınıfı ikramında en iyi hizmet veren 10 havayolu şirketini açıkladı. THY, "Ekonomi sınıfı ikramında en iyi hizmet veren havayolu" seçildi. Türk Hava Yolları (THY), yeme, içme, gezi ve eğlence portalı "The Daily Meal" tarafından, "Ekonomi sınıfı ikramında en iyi hizmet veren havayolu şirketi" seçildi.

  107736.jpg

  THY Basın Müşavirliği'nden alınan bilgiye göre, Spanfeller Media Group tarafından 2011'de hayata geçirilen ABD menşeli "The Daily Meal", ekonomi sınıfı ikramında en iyi hizmet veren 10 havayolu şirketini açıkladı.

  Belirleme sürecinde, havacılıkla ilgili önemli kuruluşların yayımladığı raporlar ve havacılık portallarında yer alan yolcu görüşlerinin ölçüt kabul edildiği değerlendirmede, farklı ikram kategorilerinde de birçok ödüle layık görülen THY, "Ekonomi sınıfı ikramında en iyi hizmet veren havayolu" seçildi.

  Sunum, lezzet, servis ve zengin alternatif başlıklarının ikramdaki kusursuzluğun öncelikli bileşenleri olarak açıklandığı değerlendirmede, başarılı bir ikram servisiyle yolcuları mutlu etmenin sadece business sınıfında değil, ekonomi sınıfında da mümkün olduğu vurgulandı.
   

Bu Sayfayı Paylaş