ANTALYA SU ARITMA SİSTEMLERİ

'Endüstriyel' forumunda Antalya tarafından 27 Mart 2015 tarihinde açılan konu

 1. Antalya

  Antalya Antalya Bilgi Merkezi Site Yetkilisi

  Su arıtma sektöründe satış ve servis hizmeti vermeye başlayan ASM Su Arıtma ilk günden itibaren kalite ve güvenceyi ön planda tutarak hizmet vermeye başlamıştır. %100 müşteri memnuniyetine dayanan satış ve teknik servis politikası ile her zaman sektördeki lider firmalar arasında gösterilmektedir. Sadece su arıtma cihazları değil aynı zamanda da endüstriyel su arıtma tesislerinin de plan, proje ve uygulama alanlarında başarılı birçok projeye imza atmış bulunmaktadır. Her zaman yerinde servis garantisi veren firmamız arıtma cihazları sarf malzemelerini de kendi bünyesinde bulundurmaktadır.

  endustriyel-su-aritma.png

  Yerli ve yabancı üretim cihazlar ve yedek parçalar kullan şirketimiz müşterilerimizin istekleri doğrultusunda çalışmalarını sürdürmektedir. Şu an su arıtma sektöründe lider bir firma olarak bilinen Asm Su Arıtma Antalya Bölgesinde hizmet vermektedir. Sizlere her zaman en kalite ve en ucuz fiyat garantisi ile kaliteli ve garantili su arıtma cihazları kurulum hizmeti vermektedir.

  Arıtma cihazlarında AQUALİNE HAYZEK WATERLİFE İHLAS marka su arıtma cihazlarının bakım ve onarım yapmanın yanında teknik servis hizmeti vermekteyiz. Arıtma cihazınız arıtma yapmıyorsa arızalandı diye endişe etmenize gerek yoktur. Arıtma cihazlarının yıllık filtre ve mebran değişimleri yapılması gereklidir.

  Antalya geneli teknik servis hizmetimiz bulunmaktadır.

  Adres ; Emek Mahallesi 2184 Sokak No: 10, Kepez, Antalya
  Gsm ; +90 537 592 27 01 - Telefon ; +90 242 325 07 68
  Web ; www.asmsuaritma.com
   
  Son düzenleme: 8 Şubat 2016
  Akdeniz ve Asm Su Arıtma bunu beğendi.
 2. Akdeniz

  Akdeniz Akdeniz Pazarlama

  Hep ihmal ediyoruz aslında bir su arıtma ile temiz su içmek varken.
   
  Antalya bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş