Adrasan Konak Motel

'Turizm' forumunda Antalya tarafından 1 Haziran 2015 tarihinde açılan konu

 1. Antalya

  Antalya Antalya Bilgi Merkezi Site Yetkilisi

  Adrasan Konak Motel sayesinde saklı bir cenneti keşfedeceksiniz. Muhteşem bir koy, harika bir doğa ve birbirinden farklı sürprizler daha önce hiç yaşamadığınız güzellikte bir tatil sizi bekliyor. Deniz hiç bir yerde bu kadar temiz ve berrak olamaz... Doğayla iç içe bir tatil geçirmek isterseniz Adrasan koyu tam size göre. Adrasanda insanlarda, işletmelerde ve çevredeki doğallığı ve samimiyeti hiç bir zaman unutamayacaksınız.

  adrasan_koyu.jpg

  Şirin bir tatil beldesi olan Adrasan , eşsiz koyu, ter temiz ve bereketli denizi, çam ağaçlarıyla kaplı ormanları, tatlı rüzgarlara ev sahipliği yapan tepeleri, kuş cıvıltıları ve dere içinde yüzen sevimli ördekleriyle her yaştan insanı tatile çağırıyor.

  Adrasan, eski adıyla Çavuşköy, 2 kilometre uzunluğundaki kumsalıyla Kumluca’ya yakın doğal güzelliklere sahip bir yerleşim birimi’dir. Adrasan, yerli köy halkının turizm yaptığı ender yerlerden biri. Adrasan’daki tesislerin yüzde 80’ini Çavuşköy sakinleri işletiyor. Buradaki tesislerde kaldığınızda kendinizi birkaç gün içinde aileden biri gibi hissetmeye başlıyorsunuz.

  Gezi tekneleri Adrasan’dan çevredeki koylara günü birlik turlar düzenleniyor. Adrasan’a bir saat uzaklıktaki Suluada, Sakaz ve Ceneviz koyları teknelerin uğrak yerleri. Yörenin yerlileri Sulu adadan çıkan suyun aç karnına içildiğinde böbrek taşlarını düşürdüğünü iddia ediyor. Adanın batısında mozaik görünümlü siyah ve beyaz taşlarla bezeli kumsalda denize girebilirsiniz. Kuzeydeki Sazak limanı da suyuyla tanınıyor. Sazak’ın suyunun bağırsaklara iyi geldiği söyleniyor. Sazak limanı doğal bir havuzu andırıyor.

  Yöre, Helenistik çağdan izler taşıyor. Yıllarca sit alan olması nedeniyle beton yığınına dönüşmeyen beldenin denizi, sığ olduğundan yüzme bilmeyenler ve çocuklar için çok uygun. Sörf, su kayağı gibi aktivitelere kucak açan koyun 25 metre su altı görüş mesafesinin olması, balık adamları yöreye çekiyor.

  Odalarımız 2, 3, 4 kişilik seçenekleriyle size sunulmaktadır. Tek kişilik ve çift kişilik yataklarımız son derece hiyjenik, tertemiz MİS kokulu ve antibakteriyal korumalıdır. Ayrıca odalarımız balkonlu ve bahçe manzaralıdır.

  Adrasan Konak Motel
  Adres: Deniz Mahallesi Likya Yolu 126 Sokak No:33/1 Adrasan / Kumluca / Türkiye
  Telefon: 0 242 883 10 35 - Mobil: 0 544 382 3390 - Web: http://www.adrasankonakmotel.com
  Adrasan ve Motelimizle ilgili her türlü merak ettiklerinizi iletişim bilgilerimizden ulaşarak alabilirsiniz.
  Keyifli ve huzurlu bir tatil için rezervasyon bilgisi alın... İyi Tatiller.
   

Bu Sayfayı Paylaş