''3D Yazıcı Fuarı'' kapılarını açtı

'Fuar Haberleri' forumunda Antalya tarafından 17 Nisan 2015 tarihinde açılan konu

 1. Antalya

  Antalya Antalya Bilgi Merkezi Site Yetkilisi

  ABD'nin New York kentinde düzenlenen ''3D Yazıcı Fuarı'' kapılarını ziyaretçilere açtı. ABD'nin New York kentinde Manhattan'daki Javits Fuar Merkezi'nde düzenlenen '3D Yazıcı Fuarı'nda, 3 boyutlu yazıcı ile yapılan oyuncaklardan müzik aletlerine, süs eşyalarından yarış bisikletine, ev aletlerinden giyim eşyalarına kadar birçok ürün, teknoloji meraklılarının beğenisine sunuldu.

  105645.jpg

  Bir firma tarafından açılan standa, ziyaretçilerin 3 boyutlu görüntülerinin kaydedilmesi ve daha sonra bunun makete dönüştürülmesi, katılımcıların ilgi odağı oldu.

  Fuarda ilgi çeken bir diğer çalışma ise 3D yazıcıyla yapılan otomobil kaplaması oldu. Bir otomobilin dışını metal ile kaplayan firma ziyaretçilerden yoğun ilgi gördü.

  Mankenler 3D kıyafetleri tanıttı

  Öte yandan, fuar kapsamında Natacha Alpert'in küratörlüğünde düzenlenen bir defilede mankenler, 3 boyutlu yazıcı teknolojisiyle üretilen kıyafet, takı ve ayakkabıları tanıttı. Defilede iç çamaşırından abiyeye, maskeden günlük kıyafete birbirinden ilginç çok sayıda kıyafet katılımcıların beğenisine sunuldu.

  Fuar, yarın düzenlenecek sempozyumlarla sona erecek.
   

Bu Sayfayı Paylaş