%100 Organik Koyun Keçi Gübresi

'Seri İlanlar' forumunda Organik Gübre tarafından 31 Temmuz 2015 tarihinde açılan konu

 1. Organik Gübre

  Organik Gübre New Member

  Konvansiyonel tarımda sentetik kimyasalların bilinçsiz ve kontrolsüz kullanımıyla doğal dengenin bozulması, bunun sonucunda besin zinciri ile tüm canlılara hayati tehlike oluşturmaktadır. İşte bu kayıpları önlemek ve doğal kaynakları kirletmeden doğal dengeyi bozmadan sağlıklı besin elde etmek, birim alanda verim ve özellikle kaliteyi yükseltmek için organik gübreler kullanılmalıdır.

  koyun keçi gübresi.jpg

  Neden Organik Gübre?
  Bitkisel üretimde verime etkili besin maddeleri sırasıyla; Azot, Fosfor, Potasyum olup yetiştirme ortamı olan topraktan ürün miktarına bağlı olarak sürekli azalmaktadır. Azalan bitki besin maddeleri mineral ve organik gübreler ile yerine koymadığımız durumda toprak verimliliğinde ve bağlı olarak üründe kayıplar olmaktadır.

  IMG-20150729-WA0004.jpg IMG-20150729-WA0009.jpg

  Organik Gübrenin Önemi
  Organik Gübre toprak verimliliği ve sürdürülebilir tarım açısından son derece büyük bir öneme sahiptir. Ülkemiz topraklarının tamamına yakınında organik madde içeriği yetersizdir. Bu olumsuzluğu ortadan kaldırmak için organik gübreler önemli bir role sahiptir. Topraklarımızın ; AZOT; % 75 den fazlası organik madde ve azot miktarı çok az veya azdır.

  IMG-20150731-WA0003.jpg

  Elenmiş %100 Keçi ve Koyun Gübresi
  Organik gübrenin yerini hiç bir kimyasal gübrelerin tutmadığını bilmenizi isteriz. Gübre ebatları 25 Kg - 50 Kg çuvallardadır, ayrıca kamyon ve tır dolusu çuvalsız açık olmak üzere Antalya ve Türkiye geneli toptan gübre satışı yapmaktayız.

  Not: Toptan alımlarda çuval paketlerinde firmanızın markasını baskı yapabiliriz.

  ANTALYA GÜBRE
  Bilgi almak için; 0 850 532 14 20 numaralı mobil danışma hattımızı 7/24 arayabilirsiniz.

  Organik Gübre
   
  En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 5 Eylül 2015
  MERAL AKKAYA ve Antalya bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş