1 Ayda Konuşma Garantili Yabancı Dil Kurs Fırsatı

'Şehir Fırsatları' forumunda Antalya tarafından 21 Temmuz 2015 tarihinde açılan konu

 1. Antalya

  Antalya Antalya Bilgi Merkezi Site Yetkilisi

  Harvard College Language Schools, ingilizce eğitimindeki geleneksel tekniklere, pratik ve akılcı bir bakış açısıyla yepyeni bir boyut kazandıran özgün bir eğitim sistemidir. En temel ifadeyle, Harvard College Language Schools programlarında öğrenciler, kendilerini özgürce ifade etmelerine olanak veren en kritik dilbilgisi yapılarını sistemli ve hızlı bir şekilde öğrenir ve eğitimlerinin ilk günlerinde İngilizce konuşmanın aslında ne kadar kolay olduğunu görürler.

  bu fırsat kaçmaz.jpg

  Harvard College Language Schools İngilizce programlarına katılan öğrenciler, motivasyonlarının en yüksek olduğu eğitimlerinin ilk ve en değerli haftalarını, hemen hemen tüm zamanları ve bu süreçte kullanacakları en önemli kelimeleri öğrenirler. İlk kurs günü sonunda bile temel yapı ve kelimelerle kendilerini basitçe ifade edebilir hale gelirler.

  Harvard College Language Schools İngilizce eğitmenlerimiz, eğitimin hiçbir anında, öğrencilerine “Türkçe düşünmeyin” tavsiyesinde bulunmaz. Herkesin yalnızca anadilinde düşünebileceği gerçeğinden hareketle, anlatımlarını Türkçe dilinde yaparak, öğrencilerinin anlatılan konuya yüksek ölçüde ve tereddütsüz hakim olabileceği bir eğitim ortamı yaratırlar.

  Harvard College Language Schools İngilizce programlarında, tüm akademik kaynaklar ve müfredat,öğrencilerin öğrendiklerini aktif ve katılımcı bir atmosfer içerisinde bir an önce, çekinmeden hayata geçirmeleri için kurgulanmıştır. Psikolojik bariyer engeline takılmayan öğrenciler, anadillerinde yapılan anlatımların; bir başka deyişle öğretilenleri anlamış olmanın kendilerine verdiği güvenle İngilizce konuşurlar.

  Harvard College Language Schools İngilizce programlarında öğretim görevlilerimiz, öğrencilerinin bir sınava hazırlanmadığının ya da İngilizce makale yazmayacağının (özel talepler hariç) bilincindedir; bu yüzden akıllarında ve müfredatlarındaki tek hedef öğrenciyi derhal İngilizce konuşturmaktır. Harvard College Language Schools İngilizce eğitim programı, anadilinin dışında başka dil öğrenmekte zorluk çeken öğrenciler için de en ideal sistemi sunmaktadır.

  Deborah HUDSON
  Eğitim Koordinatörü

  secilenler.jpg

  Harvard College Language Schools ülkemizde ilk kez ABD Hükümeti tarafından onaylı, LinguaFolio Dil Portfolyosu kullanmaktadır.

  LinguaFolio Nedir?

  LinguaFolio, ABD Hükümeti tarafından onaylı ve ABD Dil Denetleyicileri Ulusal Konseyi (NCSSFL) tarafından akredite edilmiş bir dil portfolyosudur.

  LinguaFolio sayesinde bireyler öğrenmekte oldukları yabancı dillere ilişkin hedeflerini açıkça belirleyebilme ve bu hedeflerine yönelik gerçekçi değerlendirmeler yapabilme fırsatı bulurlar. Kısaca Amerika Birleşik Devletleri resmi dil eğitim programları içinde en önemlisidir. Bu belge ve sertifika Amerika Birleşik Devletleri dahilinde yüzlerce okul ve üniversitede ingilizce yeterlilik belgesi olarak kabul edilir.

  LinguaFolio içeriğinde neler bulunur?
  • Öğrencinin dil geçmişini, kültürlerarası aktivitelerini ve kendi kendini değerlendirme tablolarının bir arada bulunduğu BİYOGRAFİ
  • Öğrencinin dil öğrenme sürecindeki çalışmalarından ve eğitim dökümanlarından örneklerin bulunduğu DOSYA ;
  • Öğrencinin diğer dillerdeki yeterliliğini gösteren kendi kendini değerlendirme tablolarının bir özeti ile birlikte; öğrencinin resmi yeterliliklerinin, sertifikalarının veya diplomalarının ve benzer başarılarının saklandığı PASAPORT.

  İNGİLİZCE ALMANCA RUSÇA YABANCI DİL EĞİTİM KURSU

  A1 Seviye 50 Saat Kurs; 2400 TL Yerine Sadece 390 TL


  SEÇİLENLER EĞİTİM DANIŞMANLIK
  HARVARD DİL OKULU

  Adres; Tahıl Pazarı Mh. Adnan Menderes Blv. 470 Sk.
  K.Erkal İş Merkezi No:4 Kat:8/32
  Muratpaşa / Antalya

  Web: www.secilenler.com

  Telefon: 0 (242) 244 09 91 - 0 (541) 244 09 91

   
  Son düzenleme: 4 Eylül 2015

Bu Sayfayı Paylaş